Kiedy Ci za zimno…

Kiedy jesień nastanie i wieczory są coraz dłuższe zależy nam na ciepłych i przytulnych kocach, które ogrzeją nas po powrocie z pracy. Co to za relaks bez gorącej herbaty w zimnym mieszkaniu. Zdarza się, że na przełomie lata i jesieni nie działa jeszcze ogrzewanie. Co w takiej sytuacji zrobić, by się ogrzać? Oto kilka sprawdzonych gadżetów, z którymi przetrwasz nawet największe mrozy.

Kompaktowy grzejnik

Jednym z rozwiązań jest kupno grzejnika, który można zamontować w kontakcie. To małe urządzenie generuje ciepło, które rozchodzi się po całym pomieszczeniu. Dzięki wyświetlaczowi pozwala na ustawienie optymalnej temperatury w domu. To wygodne rozwianie dla tych, którzy potrzebują nieco więcej ciepła w pokoju, w którym aktualnie przebywają. Jest kompaktowy więc możesz go zabrać także w podróż. Idealnie sprawdzi się na jesienno-zimowe wieczory w górach. Sprawdzi się także latem, kiedy czasami podczas wyjazdów w hotelach czy pensjonatach jest chłodniej i potrzebujemy nieco więcej ciepła po powrocie z wycieczek.

Kiedy Ci za zimno…

But grzewczy

Nie ma nic gorszego niż zimne stopy. Z pomocą przychodzą elektryczne buty. Jest to ciepły, milusi i podgrzewany but, do którego włożysz dwie stopy. Dzięki specjalnemu panelowi możesz wybrać funkcje masażu i grzania. Mają dwa poziomy intensywności. Ponad to poprawia krążenie krwi i rozładowuje napięcie. Ma także wpływ na ogólny stan zdrowia, wszak mówi się, że wszystko bierze się od stóp. Miękki środek idealnie otula stopy. Możesz korzystać z niego w domu albo jeżeli potrzebujesz to w pracy. Każde miejsce jest dobre na relaks.

Ogrzewacz do rąk

Przez ręce również często tracimy sporo ciepła, dlatego warto zainwestować w ogrzewacz. Ogrzewacz ma kompaktowe rozmiary. Ładujemy go przez USB. Dzięki temu ie musisz martwić się brakiem gniazdka. Dodatkową funkcją tego ogrzewacza jest ładowanie urządzeń mobilnych. To nic innego jak dobrej klasy power bank o dużej pojemności. Teraz ani Twoje ręce ani telefon nie zazna chłodu,.

Przeczytaj również:  Opinie Google w pigułce

Koc elektryczny

To już prawdziwy klasyk. Nie tylko idealnie ogrzewa ciało, ale i poprawia krążenie i łagodzi bóle. Pomaga również w walce z reumatyzmem. Ma specjalny kontroler temperatury, który pomaga ustawić ją według własnych preferencji. Możemy go położyć w łóżku i i cieszyć się ciepłą pościelą. Jeżeli masz ochotę ogrzać się w pojedyncze dni to wystarczy, że zarzucisz go na plecy i się nim okryjesz.

Dzięki tym kilku prostym gadżetom idealnie obronisz się przed jesienią. Żadna plucha i trzęsące się od zimna ręce nie będą ci straszne. Zainwestuj w gadżet, który się idealnie dla Ciebie sprawdzi. Pożegnaj się z zimnymi stopami, dłońmi i pomieszczeniami. Każdego dnia korzystaj z dobrodziejstw techniki, które pomogą Ci się rozgrzać.