Przyspiesz swój Internet mobilny wybierając router 5G

Nowa mobilna technologia 5 generacji cały czas zyskuje na popularności. I nic dziwnego – lepsze parametry niż te oferowane przez poprzednią generację urządzeń sprawiają, że warto z niej korzystać. Nie zostawaj w tyle, gdy technologia idzie do przodu i przyspiesz swój Internet mobilny z routerem 5G!

Router 5G – niespotykana dotąd szybkość

Obecnie 5G to najszybsza sieć mobilna – jednak by w pełni poznać wszystkie jej zalety, warto sięgnąć po nowszy model routera. Router 5G pozwoli Ci w pełni wykorzystać zalety sieci 5G. Urządzenie to umożliwia cyfrowe i analogowe połączenia, a dzięki bazie DECT może transmitować sygnał do innych urządzeń w domu – na przykład inteligentnych gniazdek. Jeśli zatem chcesz zwiększyć zasięg sieci WiFi, a jednocześnie uzyskać większą prędkość Internetu mobilnego postaw na nowoczesny router!

router wifi 5 generacji

Jeszcze lepszy smart home

Router 5G LTE korzysta z zakresu częstotliwości 4G – od 700 do 2600 MHz, ale zakłada też dodanie pasma L Band. Zwiększa to zasięg niskich częstotliwości (sięgających 300 MHZ). Innowacją jest też obecność pasma Sub-6, które działa poniżej 6000 MHZ oraz mmWave – tego typu fale milimetrowe gwarantują przesyłanie danych na niewielkich odległościach z prędkością na poziomie ~2 Gb/s. Dzięki temu prostsze jest tworzenie smart home – router 5G zagwarantuje stabilny sygnał wielu urządzeniom w zasięgu sieci i rewelacyjną szybkość transmisji danych. Dzięki temu wszyscy domownicy będą mogli cieszyć się jakościową i niezakłóconą niczym transmisją.

Lepszy zasięg WiFi dla dużej ilości danych

Jeśli mierzysz się z martwymi strefami w domu bądź zauważasz, że w ogrodzie lub piwnicy zasięg nie jest odpowiedniej jakości. Rozwiązaniem będzie wybór routera 5G obsługującego WiFi 5, zapewniającego lepszą jakość sygnału na większe odległości. Co więcej, nowy standard jest znakomicie dostosowany do obsługi dużej ilości danych – dane, takie jak pliki filmowe HD, są przekazywane bez opóźnień za pomocą szerokiego kanału bezprzewodowego, który umożliwia równoczesną pracę większej liczby urządzeń niż w przypadku WiFi 2,4 GHz. Oznacza to ponadprzeciętną wydajność sieci, którą realnie odczujesz. Wykorzystaj potencjał 5G również u siebie i sprawdź ofertę różnych producentów. Wśród dostępnych produktów znajdziesz nie tylko innowacyjne routery 5G, ale również wzmacniacze oraz urządzenia pozwalające stworzyć w domu sieć MESH, która daje jeszcze większy komfort użytkowania i spełnia oczekiwania wielu osób.

Przeczytaj również:  Szybkie śniadania dla każdego

Dostęp do stabilnej sieci z pewnością ułatwi nie tylko korzystanie z rozrywki, ale także naukę czy pracę. Szczególnie na home office będzie trzeba zapewnić sobie odpowiednią prędkość transmisji danych. Jeżeli Twój router jest już wiekowy, to koniecznie pomyśl nad jego wymianą. Z pewnością będziesz pozytywnie zaskoczony rozwojem technologii.